• Uitslagen

    Geen informatie

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 mrt. 19:30FC Lewenborg MO17-1 - SJO De Marne MO17-1Sportpark Lewenborg
    2 mrt. 08:45Be Quick 1887 JO15-4 - SJO de Marne JO15-1JMSportpark Stadion Esserberg
    2 mrt. 09:00Lycurgus JO13-5 - SJO De Marne JO13-2JMSportpark West-End
    2 mrt. 09:00Niekerk JO11-1JM - SJO De Marne JO11-1JMSportpark Eekebuuren
    2 mrt. 09:00Lycurgus JO13-3JM - SJO De Marne JO13-1Sportpark West-End
    2 mrt. 09:15SJO De Marne JO10-1 - Oosterparkers JO10-2Sportpark Leens
    2 mrt. 09:15SJO De Marne JO12-1 - SV Bedum JO12-2Sportpark Leens
    2 mrt. 09:30SJO De Marne JO9-1 - Noordpool-U.F.C. JO9-2Sportpark De Kley
    2 mrt. 09:30Aduard 2000 JO7-1 - SJO De Marne JO7-1JMGeert Reinders Sportpark
    2 mrt. 09:50SJO De Marne JO7-1JM - vv Winsum JO7-2Geert Reinders Sportpark
    2 mrt. 10:10Middelstum JO7-1 - SJO De Marne JO7-1JMGeert Reinders Sportpark
    2 mrt. 11:00De Monnik JO11-1JM - SJO De Marne JO11-2JMSportpark De Monnik
    2 mrt. 11:15GVAV-Rapiditas JO7-1 - SJO De Marne JO7-2Sportpark Kardinge
    2 mrt. 11:30SJO de Marne JO9-2JM - De Fivel JO9-1JMSportpark Leens
    2 mrt. 11:30SJO De Marne MO15-1 - Noordpool-U.F.C. MO15-1Sportpark Leens
    2 mrt. 11:35Zuidhorn JO7-1 - SJO De Marne JO7-2Sportpark Kardinge
    2 mrt. 11:55SJO De Marne JO7-2 - SJO 't Hogeland JO7-1JMSportpark Kardinge
    2 mrt. 12:00SJO De Marne JO19-1JM - Lycurgus JO19-2Sportpark Kloosterburen
    9 mrt. 09:00SJO De Marne JO7-1JM - Middelstum JO7-1Sportpark Johan Smitpark
    9 mrt. 09:00SJO De Marne JO13-2JM - Helpman JO13-3Sportpark De Kley
    9 mrt. 09:00SJO De Marne JO11-1JM - vv Zeester JO11-1JMSportpark De Kley
    9 mrt. 09:00SJO De Marne JO9-1 - Winsum JO9-4GSportpark De Kley
    9 mrt. 09:00vv Winsum JO7-2 - SJO De Marne JO7-2Sportpark Aduard
    9 mrt. 09:00Fc. Grootegast JO11-2 - SJO De Marne JO11-2JMSportpark Grootegast
    9 mrt. 09:00HSC JO12-2JM - SJO De Marne JO12-1Sportpark Henk Bruins Sappemeer
    9 mrt. 09:00Zuidhorn JO10-4JM - SJO De Marne JO10-1Sportpark Johan Smitpark
    9 mrt. 09:20Aduard 2000 JO7-1 - SJO De Marne JO7-2Sportpark Aduard
    9 mrt. 09:20Zuidhorn JO7-1 - SJO De Marne JO7-1JMSportpark Johan Smitpark
    9 mrt. 09:30SJO de Marne JO15-1JM - Velocitas 1897 JO15-2Sportpark Kloosterburen
    9 mrt. 09:30SJO de Marne JO9-2JM - SV Bedum JO9-4Sportpark Leens
    9 mrt. 09:30SJO De Marne JO13-1 - Gomos JO13-1Sportpark Kloosterburen
    9 mrt. 09:40SJO De Marne JO7-2 - SJO 't Hogeland JO7-1JMSportpark Aduard
    9 mrt. 09:40SJO De Marne JO7-1JM - GVAV-Rapiditas JO7-1Sportpark Johan Smitpark
    9 mrt. 10:15SJO De Marne MO17-1 - Noordpool-U.F.C. MO17-1Sportpark Leens
    9 mrt. 11:00SJO De Marne MO15-1 - HFC '15 MO15-1Sportpark De Kley
    9 mrt. 12:30SJO Coendersborg JO19-2 - SJO De Marne JO19-1JMSportpark Coendersborg
  • Wedstrijdverslagen