• Trainingsschema

     

    Team:

    Locatie:

    Dag:

    Tijd:

    JO19-1

    Leiders:
    Lars de Jong
    Anoesjka Bolt

    Kloosterburen

    Donderdag

    Lars de Jong en
    Anoesjka Bolt

    19:30 – 20:30 uur

     

    MO17-1

    Leiders:
    Yvonne Valkema
    Jenet Gils

    Leens

    Maandag (om de week)

    Jenet Gils

    20:00 – 21:00 uur

     

    Leens

    Woensdag

    Jenet Gils

    19:30 – 20:30 uur

     

    JO15-1

    Leiders:
    Arjan van der Klei
    Stefan Mulder

    Leens

    Dinsdag

    Gert de Winter en
    Natalya Lameijer

    18:30 – 19:45 uur

     

    Kloosterburen

    Donderdag
    Arjan van der Klei

    18:30 – 19:30 uur

     

    MO15-1

    Leiders:

    Leens

    Maandag

    Albert Aalders

    19:30 – 20:30 uur

     

    Ulrum

    Woensdag

    Piet Ruchti

    18:30 – 19:30 uur

     

    MO15-2

    Leiders:
    Marieke Boddema

    Leens

    Maandag

    Albert Aalders

    18:15 – 19:15 uur

     

    Leens

    Woensdag

    Albert Aalders

    19:00 – 20:00 uur

     

    JO13-1

    Leiders:
    Kevin Kat
    Niels van der Maar

    Leens

    Dinsdag

    Hans Hofman
    Daan Hofman

    18:30 – 19:45 uur

     

    Kloosterburen

    Donderdag

    Jacco Knol

    18:30 – 19:30 uur

     

    JO13-2

    Leiders:
    Mees Valkema

    Leendert Pietens

    Ulrum

    Maandag

    Mees Valkema

    18:30 – 19:30 uur

     

    Ulrum

    Woensdag

    Harm Klaver

    19:00 – 20:00 uur

     

    JO11-1

    Leiders:
    Harm Klaver
    Frank Visser

    Ulrum

    Woensdag

    Harm Klaver
    Frank Visser

    18:00 – 19:00 uur

     

    JO11-2

    Leiders:
    Emma Valkema
    Hannah Koning

    Leens

    Woensdag

    Hannah Koning
    Emma Valkema

    18:00 – 19:00 uur

     

    JO10-1

    Leiders:
    Ouders afwisselend

    Leens

    Donderdag

    Henry de Ruiter

    18:30 – 19:45 uur

     

    JO10-2

    Leiders:
    Ouders afwisselend

    Kloosterburen

    Woensdag

    Kevin Kat

    18:15 – 19:15 uur

     

    JO9-1

    Leider:
    Simon Noorda

    Ulrum

    Dinsdag

    Simon Noorda

    18:00 – 19:00 uur

     

    JO9-2

    Leiders:
    Ouders afwisselend

    Leens

    Donderdag

    Nadine Tjoelker

    18:30 – 19:30 uur

     

    JO7-1 / kabouters

    Leiders:
    Ouders afwisselend

    Leens

    Zaterdag

    Marjan Hoeksema

    9.00 - 9.45 uur

     

    Kabouters

    Ulrum

    Zaterdag

     

    09:30 – 10:15 uur